Hakkımızda

12 Yıllık Servis Tecrübesi


Ekibimizde çalışan profesyonel kişilikler ve uzman personeller sayesinde Playstation Teknik servisi konusunda en doğru işlemlerin cihazınıza yapılacağının garantisini vermekteyiz.

Kazanan Siz Olun


Tecrübemiz ve garantili hizmet portföyümüz ile zamandan kazanan siz olun!

Her geçen gün teknoloji sayısı ve gücü artarken, bir o kadar bu sektörlerde uzman tamir eden firmalar aranmaktadır. Oyun konsolları konusunda en çok tercih edilen Playstation dahi ileri teknoloji ile üretilmiştir. Playstation cihazları en ufak sarsıntı, darbe, hasar alma, yapılan yanlış güncelleme ve benzeri gibi durumlarda arızalar gösterebilmektedir.

Bu tür durumlarda uzmana cihazları göstermek en sağlıklı çözüm olacaktır. Fakat Türkiye’de tamir konusunda uzman sayısı fazla olmadığı gibi kendisine uzman diyen bir o kadar kişi fazladır.


NEDEN BİZ?


Arızalanan playstation cihazlarınız playstation tamiri ile emin ellerde olur.

Üstelik hizmetlerimize uygun fiyatlar ile ulaşabilirsiniz. Sorunsuz bir şekilde playstation kullanmak isteyen herkesi firmamız hizmetlerine başvurabilir. Firmamız genellikle yaşadığı yerde uygun firma bulamayan kişilere ev sahipliği yaşar. Siz de bozulan playstation cihazınızı onaramamış olabilirsiniz. Bu durum insanların da ciddi oranda canını sıkan bir durumdur.

Çünkü playstation kullananlar için bu zevkin yarıda kalması istenmeyen bir durum oluşturur. Bunun önüne geçmek için de firmamızdan hizmet alabilirsiniz. Firmamız herkese playstation arızası konusunda üstün hizmet sağlar. Bu sayede de istediğiniz hizmete hemen ulaşabilirsiniz.

PlaystationTeam

Herkes için eğlence, herkes için profesyonel bir servis deneyimi.